Ласкаво запрошуємо до сяючого світу Lustré

Ми Lustré Art Group — творча візуальна майстерня, яка втілює в життя найбожевільніші ідеї за допомогою фотографії, stop-motion анімації, CGI/3D, ретуші та відео.

Особливістю нашої команди є люди креативної сфери з унікальними навичками, яких ми зібрали вже понад 40 персон та об’єднали чіткими бізнес-процесами, а отже будьте впевнені, що будь-яку вашу задачу ми виконаємо на найвищому рівні.

Кейси

Наші роботи дозволяють займати призові місця в світових конкурсах фотографії, таких як One Eyeland та 35Photo, і бути серед топ-контриб’юторів світу за версією Shutterstock та AdobeStock.

Скіли

📷 Фотографія

Незалежно від того, чи ви є власником малого бізнесу, стартапом чи відомим підприємством, ми забезпечуємо фотографії найвищої якості, щоб ефективно презентувати ваш бренд. Ми використовуємо передове обладнання та методи, щоб забезпечити чіткі, яскраві та привабливі зображення.

Наша мета - зробити процес співпраці з нами максимально комфортним та стрес-фрі.

Приклади

💎 3D/графіка

CGI є ідеальним інструментом для втілення в життя неіснуючих концепцій або тих, що важко уявити. Наша команда використовує цю технологію, щоб створювати будь-що від простих віжуалів до складної анімації. Яким би не було ваше бачення, наш досвід у 3D та CGI допоможе перетворити його на приголомшливе візуальне відображення. Дозвольте нам втілити ваші найсміливіші ідеї!

Прилкади

✍️ Постпродакшн

Постпродакшн фото та відео – це процес покращення та вдосконалення візуального медіа після його зйомки. Це може включати такі завдання, як корекція кольору, ретушування, монтаж та редагування тощо. Використовуючи техніку пост-продакшну, фотографії та відео можна перетворити на приголомшливі вишукані витвори мистецтва, накращі версії себе!

💡 Креатив

Як правило, клієнти усвідомлюють свою потребу в рекламному контенті для соціальних мереж або візуальних і відеоелементах для зовнішньої реклами, але вони можуть відчувати невпевненість щодо того, як діяти далі. У таких випадках ми можемо розробити унікальну креативну концепцію, яка спирається на основну ідентичність бренду. Ця концепція може слугувати основою для майбутніх виробничих зусиль.

Приклади

🎥 Стоп моушн анімація

Інколи статичні зображення не створюють такого ефекту, як ті, що рухаються, блимають, мерехтять та змінюють форму і кольори. Тоді на поміч приходить stop motion. Існує три типи анімації: ми можемо анімувати фотографію, можемо комбінувати фото і відео, або використовувати ефекти CGI графіки і After Effects. І робимо це краще за всіх.

Приклади

Lustré крокує світом

Контакти

Команда