
Все ніяк не можемо натішитися нашому оновленому лофту. Працюємо тут з новими силами.
Тепер хочеться проводити всі зустрічі тільки тут і оперативки, і знімати, і викладати. Пам’ятаєш, як у школі, коли накупив красивої канцелярії, і відразу бажання вчитися збільшується в рази? Ось і з новим місцем так само.
Все нове завжди викликає особливий трепет. Ми чекали відкриття лофту, подумати тільки, більше року. Все від того, що мріяли про ідеальний простор і не були готові до компромісів.
Сьогодні це просторий workspace, де базується фотошкола: навчає і збирає відгуки. Тут розробляються і роздруковуються десятки методичок, відбувається сотні дзвінків і обробляється ще більше запитів в соц. мережах.
А зовсім поруч робоче місце Антона Веретіна, найкреативнішого з усіх креативних. Ну ви напевно і так його знаєте. Багатозадачний наш: йому і божевільні ідеї придумати треба, і моделей з референсами затвердити, і корекцію кольору, і в оперативках взяти участь, і на зйомки заглянути і багато іншого.
Але повернемося до екскурсії по лофту. Школу і робоче місце Антона розділяє не якась банальна перегородка, а барабанна установка і гітари, які і щоб просто зіграти, і переключитися від повсякденної рутини, і стрес зняти, якщо потрібно.
Є у нас і затишна зона з диваном і кріслами, де Ігор Деха проводить перемовини. А ще іноді ми там lifestyle знімаємо.
*в неробочий час відмінно підходить для душевних розмов.
У лофт все ще трохи пахне ремонтом, і трепетне відчуття чогось нового і чарівного досі не покидає нас.
А півтора роки тому тут був знімальний павільйон ProStudio з денним світлом. Просторий, білий, в стилі лофт. До сих пір періодично отримуємо повідомлення на кшталт “А коли білий зал буде доступний до оренди?”. Сьогодні розставлені всі крапки, павільйон не повернеться в колишньому вигляді. Тому що все змінюється. Щось просто пропаде, а чому більше пощастило- перероджується, стає краще. Павільйону пощастило. Тепер він доступний до оренди як хаб для івентів і освітніх заходів.
Це наша історія, а й до нас це будівля зазнала досить трансформацій. Його проект був затверджений ще в 1792 році. Воно було і про ринок, і про трикотажну фабрику. Планували навіть перетворити його в готель.
Детальну історію будівлі можна почитати за посиланням: https://nashemisto.dp.ua/2019/07/16/iz-manufakturnogo-rjada-v-trikotazhnuju-fabriku-istorija-ischeznovenija-nizhne-troickogo-bazara-v-dnepre-foto/
Але все склалося інакше. Зараз тут ми творимо і створюємо. Фотографуємо і граємо на музичних інструментах. Працюємо і влаштовуємо вечірки.