компанія
Lustré

Ми фотопродакшн повного циклу.

Команда Lustre про якісну рекламу. За допомогою складних візуальних рішень ми створюємо контент, за допомогою якого бренди говорять зі споживачем на зрозумілій мові. Наша основна задача – зробити продукти і послуги привабливими і зрозумілими для клієнта. Для цього ми придумуємо унікальні ідеї, які змушують креатив працювати на бренд.

Наші роботи неодноразово ставали призерами світових фотоконкурсів:

  • Робота, створена командою Lustre, посіла перше місце в категорії “Портрет” і потрапила в 100 кращих фотографій року в конкурсі 35 awards 2018
  • У конкурсі AdMe наш кадр посів третє місце в категорії “Ню-фотографія”.
  • Три роботи команди увійшли в топ 6 конкурсу “Портрет в динаміці”, який проводила компанія Canon Ukraine спільно з Kingston Technology.

Допомагаємо брендам в створенні регулярного медіа-контенту для корпоративних фотобанків та іміджевих проектів.
Щодня в нашій компанії над створенням фотографій і арт-ілюстрацій працюють понад 30 професіоналів своєї справи.

На нашому рахунку не тільки розробка рішень, які були задумані і реалізовані спільно з клієнтами, але також і власні проекти, які створювалися з нуля командою Lustre.
Розробка і реалізація ідей під ключ дозволяє не витрачати власний час і бути впевненим в якісному результаті.
Ми беремо на себе всі завдання від креації ідеї до презентації готової роботи замовнику.

Ми про ваші щирі емоції.

Команда Lustre з радістю розділить з вами важливі миті життя.
Теплі сімейні свята або галасливі Дні народження, фотосесії з тваринами в парку або перші кроки малюка вдома, корпоратив або весілля – фотографи Lustre так люблять зберігати моменти.
Але секрет ще і в тому, що для фотосесії не обов’язково потрібен привід. Фотозйомка- відмінний мотив, щоб зібратися з друзями або прекрасно провести час з коханими.

Фотосесія – хороший привід відволіктися від буденної суєти, забути про всі турботи і радіти моменту тут і зараз. А кадри отримані на зйомці будуть радувати вас ще довго.
Ми про ваші посмішки.