Зйомка спорту

Спортивна зйомка – наша окрема пристрасть. У нас є досвід зйомки різних видів спорту, завдяки чому ми знаємо тонкощі і особливості кожного. Тут важлива реакція і вміння спіймати потрібну фазу руху спортсмена. Для фотосесії ми використовуємо обладнання А-класу, яке дозволяє робити першокласні знімки в русі.
Процес створення рекламних спортивних кадрів куди складніше, ніж здається на перший погляд. Не секрет, що спорт в реальному часі не так гарний: безліч зайвих елементів на тлі, часто погане освітлення і тд. До того ж, неможливо передбачити ефектну фазу руху героїв.
Для того, щоб всі деталі готової картинки виглядали бездоганно, ми окремо знімаємо спортсменів і фон (стадіон, ринг або корт). Фото головних героїв ми робимо в студії з професійним освітленням. Після чого збираємо це в підсумковий колаж. Таким чином ми створюємо гарний реалістичний сюжет і досягаємо найкращої якості зображення, яке з легкістю можна розміщувати навіть на бордах.
Фотографії спорту активно використовуються в просуванні команд, рекламних кампаніях брендів спортивного одягу і взуття і для анонсів спортивних заходів.
Команда Lustre знає всі секрети створення wow-картинок, які захоплюють дух і занурюють в атмосферу гри.

Вартість та склад послуги уточнюйте в адміністратора за телефоном 067 200 1 002.

Замовити