Весільна фотосесія

Весілля-один з найголовніших днів у житті закоханих.І ми радимо приділити належну увагу вибору весільного фотографа, адже ці фотографії будуть радувати вас все життя.
Команда Lustre допоможе зберегти спогади про найяскравіший і щасливіший день у житті майбутньої родини. Ми з радістю відобразимо щирі емоції нареченого і нареченої і не втратимо жодної посмішки на обличчях гостей.
Прийнято обирати весільного фотографа відштовхуючись від його робіт і це правильно. Але окрім цього необхідно враховувати і особисті якості: фотограф повинен вміти розслабити вас, розташувати до себе, розвеселити в потрібний момент, створити настрій і сприятливу атмосферу. Саме тому ми наполягаємо на зустрічі з фотографом напередодні.
Коли контакт встановлено, починається обговорення всіх деталей і ідей. За 10 років роботи фотографи нашої команди дізналися про весілля все і з легкістю підкажуть вам місця для весільної фотосесії, як краще організувати весільну фотозйомку, на чому можна заощадити і яких поширених помилок варто уникати.

 Кожен член нашої команди – трохи чарівник,           здатний створити кадри, які будуть викликати   посмішки на протязі багатьох років.

За вашим бажанням ми можемо провести з вами цілий день від зборів нареченої до фінальних танців в колі друзів. Але навіть якщо ви запланували тихе сімейне свято, це не привід відмовлятися від фотографа на весіллі, адже через роки ви все одно захочете в фарбах згадати ті найрадісніші моменти.
Відштовхуючись від ваших побажань і плану свята, ми можемо порадити один з наших весільних пакетів. Ціна весільної фотосесії залежить від кількості годин зйомки.
Також в Lustre є команда ретушерів завдяки чому фотографії не доведеться чекати місяцями – на магію post-production нам знадобиться всього 10 днів

Вартість та склад послуги уточнюйте в адміністратора за телефоном 067 200 1 002.

Замовити