Аквазйомка

Аквазйомка безумовно заслуговує на особливу увагу. Кожне фото такої серії немов стоп-кадр з фільму. Якщо це фотосесія закоханої пари, то уява тут же домальовує дощовий вечір де-небудь в Нью Йорку, де вони наскрізь промоклі, але такі щасливі цілуються немов герої фільму “Сніданок у Тіффані”. А танцювальні серії нагадують легендарні уривки з мелодрами “Крок вперед”.
Але крутіше цього може бути тільки створення власного кіно. Придумати унікальний сюжет і втілити його в життя в стінах фотостудії. Створити свою унікальну історію в бризках води або яскравої фарби, в борошні або в фарбах холи. Про емоції, про почуття, про момент. Ми з радістю візьмемо участь у створенні кадру з вашого фільму. Фотограф нашої команди допоможе в цій нелегкій справі з сюжетом, направляючі і підказуючи вам, а асистент студії зі спецефектами у вигляді дощу або хмари пилу. І в результаті у вас буду кадри, які хочеться переглядати знову і знову.

Вартість такої фотосесії 3000 грн / годину.
У вартість входить оренда студії, послуги фотографа і асистента, 30 фото в базовій ретуші або 10 в середній.

*+350 грн монтаж/демонтаж аквазони                                                                                                                                                * мінімальний час аквазйомки – 2 години

Замовити